Servis

Shark Compactors ve Shark Servis Merkezi olarak bize olan inancınız ve güveniniz ile sadece işimize odaklanıyoruz ve güçleniyoruz. Bugüne kadar geniş bir coğrafyada sunduğumuz servis ve satış sonrası destek anlayışımız, kanıtlanmış kalitemizin bir göstergesidir, bu nedenle sizlerden aldığımız güvene dayalı sorumluluk ile güvenilir bir üretici ve servis sağlayıcı olmak için kendimizi işimize fazlasıyla veriyoruz.

Çözüm ortağı olarak görev yaptığımız veya yapacağımız, mevcut ve potansiyel bütün müşterilerimize yenilikçi servis hizmeti sunmak için en doğru ve kalıcı çözümler ile hareket ediyoruz. Güvenilir bir üretici ve servis sağlayıcı olmanın, doğru hizmeti sunabilmek için bizlere ne denli sorumluluklar yüklediğinin tam olarak bilincindeyiz.

İşi Uzmanına Bırakın;

Sahip olduğumuz ve geliştirdiğimiz Shark teknolojilerimizle alanında uzman, deneyimli ve eğitimli olan ekibimiz, sizlere işinizin sürdürülebilirliğini sağlamak ve ihtiyaçlarınızı beklentileriniz doğrultusunda karşılamak için işine gereken tüm dikkati verir. Bu anlayışla mevcut teknolojik olanaklarımızla dünya genelinde ve ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir zamanda doğru hizmeti en hızlı çözümler ile sizlere sunmak için her zaman yanındayız.

7/24 Servis

Danimarka, Güney İsveç ve Kuzey Almanya bölgelerine 7 gün 24 saat kesintisiz teknik servis hizmeti.

Christian Vistrup
[email protected]

+45 70 70 7200
+45 21 40 1449